Hoofdsponsor

Voituron

Sponsors

Schoonderbeek CV
Rabobank Randmeren
Gijtenbeek Beheer
De Vries Pluimvee verwerkende industrie
Vishandel G. van de Mheen
VOC

Ledenshop

Inschrijven nieuwsbrief

Contact

Sportpark "De Burcht"
Luxoolseweg 32
3862 WJ Nijkerk

Postbus 39
3860 AA Nijkerk

Tel. 033-2453189
info@nsc-nijkerk.nl

Hoofdbestuur
 

  Voorzitter Vacant voorzitter@nsc-nijkerk.nl
  Secretaris Wim Simon secretaris@nsc-nijkerk.nl
  Penningmeester Guus Vonhof penningmeester@nsc-nijkerk.nl
  Algemene zaken Pim Koelewijn algemenezaken@nsc-nijkerk.nl
  Algemene zaken Jan Borgman algemenezaken@nsc-nijkerk.nl


Onderdeel Commissie Hoofdbestuur

  Wedstijd secretaris Jan Ziengs wedstrijdsecretaris@nsc-nijkerk.nl
  Ledenadministratie Roy Sprunken ledenadministratie@nsc-nijkerk.nl
  Administratie vacant administratie@nsc-nijkerk.nl
  Horeca - Evenementen vacant  
  Jeugd Afdeling Petra Kuhl jeugdcommissie@nsc-nijkerk.nl
  Lagere senioren Eward ten Kulve lagereteams@nsc-nijkerk.nl
  Veiligheidscoördinator Patrick Voituron veiligheidscoördinator@nsc-nijkerk.nl

Horeca

  Horeca beheerder Gert Veenhof kantine@nsc-nijkerk.nl


Website

  Algemeen Vacant  
  A selectie Wilbert Nusselder website@nsc-nijkerk.nl
  Blauw Geel Anja Blom website@nsc-nijkerk.nl

Jeugdcommissie

  Voorzitter Petra Kuhl jeugdcommissie@nsc-nijkerk.nl
  Algemene zaken Cees de Vos
Colin Blom
jeugdcommissie@nsc-nijkerk.nl
  Technische Zaken Mike Blom
Vincent Maessen
Eddie Wassink
jeugdcommissie@nsc-nijkerk.nl
  Wedstrijdsecretariaat Anja Blom wedstrijdzaken-jeugd@nsc-nijkerk.nl

Onderdeel jeugdcommissie

  Jeugd Activiteiten Commissie Danielle Maessen jec@nsc-nijkerk.nl
  Jeugd Activiteiten Commissie Jolanda Nijenhuis jec@nsc-nijkerk.nl
  Jeugd Activiteiten Commissie Mariëlle Ruitenberg jec@nsc-nijkerk.nl
  Jeugd Activiteiten Commissie Marcelle Warringa jec@nsc-nijkerk.nl

Supporters vereniging "Blauw Geel"

  Algemene zaken Anja Blom blauwgeel@nsc-nijkerk.nl