Hoofdsponsor

Voituron

Sponsors

Schoonderbeek CV
Rabobank Randmeren
Gijtenbeek Beheer
De Vries Pluimvee verwerkende industrie
Vishandel G. van de Mheen
VOC

Ledenshop

Inschrijven nieuwsbrief

Contact

Sportpark "De Burcht"
Luxoolseweg 32
3862 WJ Nijkerk

Postbus 39
3860 AA Nijkerk

Tel. 033-2453189
info@nsc-nijkerk.nl

Hoofdbestuur
 

  Voorzitter Vacant voorzitter@nsc-nijkerk.nl
  Secretaris Wim Simon secretaris@nsc-nijkerk.nl
  Penningmeester Guus Vonhof penningmeester@nsc-nijkerk.nl
  Algemene zaken Pim Koelewijn algemenezaken@nsc-nijkerk.nl
  Algemene zaken Jan Borgman algemenezaken@nsc-nijkerk.nl


Onderdeel Commissie Hoofdbestuur

  Wedstijd secretaris Jan Ziengs wedstrijdsecretaris@nsc-nijkerk.nl
  Ledenadministratie Roy Sprunken ledenadministratie@nsc-nijkerk.nl
  Administratie Remon Bakker administratie@nsc-nijkerk.nl
  Horeca - Evenementen Roland Ruitenberg roland@nsc-nijkerk.nl
  Jeugd Afdeling Petra Kuhl jeugdcommissie@nsc-nijkerk.nl
  Lagere senioren Eward ten Kulve lagereteams@nsc-nijkerk.nl
  Veiligheidscoördinator Patrick Voituron veiligheidscoördinator@nsc-nijkerk.nl

Horeca

  Horeca beheerder Gert Veenhof kantine@nsc-nijkerk.nl


Website

  Algemeen Roland Ruitenberg roland@nsc-nijkerk.nl
  A selectie Wilbert Nusselder website@nsc-nijkerk.nl
  Blauw Geel Anja Blom website@nsc-nijkerk.nl

Jeugd Afdeling

  Voorzitter Petra Kuhl voorzitter-jeugd@nsc-nijkerk.nl
  Algemene zaken Petra Kuhl algemenezaken-jeugd@nsc-nijkerk.nl
  Coördinator JO11-JO9-welpen Colin Blom coordinator-jeugd@nsc-nijkerk.nl
  Coördinator JO19-JO17-JO15-JO13 Cees de Vos coordinator-jeugd@nsc-nijkerk.nl
  Technische zaken Eddie Wassink
Vincent Maessen
Frits Dasselaar
technischezaken-jeugd@nsc-nijkerk.nl
  Wedstijd secretaris Anja Blom wedstrijdzaken-jeugd@nsc-nijkerk.nl

Onderdeel commissie jeugd

  Jeugd Activiteiten C. Marielle Ruitenberg jec@nsc-nijkerk.nl
  Jeugd Activiteiten C. Danielle Maessen jec@nsc-nijkerk.nl
  Jeugd Activiteiten C. Jolanda Nijenhuis jec@nsc-nijkerk.nl
  Jeugd Activiteiten C. Marcelle Warringa jec@nsc-nijkerk.nl

Supporters vereniging "Blauw Geel"

  Algemene zaken Anja Blom blauwgeel@nsc-nijkerk.nl
  Algemene zaken Jan Ziengs  
  Algemene zaken Henk Buitink  
  Algemene zaken Robin van Beekhoven