Hoofdsponsor

Voituron

Sponsors

Schoonderbeek CV
Rabobank Randmeren
Gijtenbeek Beheer
De Vries Pluimvee verwerkende industrie
Vishandel G. van de Mheen
VOC

Ledenshop

Inschrijven nieuwsbrief

Contact

Sportpark "De Burcht"
Luxoolseweg 32
3862 WJ Nijkerk

Postbus 39
3860 AA Nijkerk

Tel. 033-2453189
info@nsc-nijkerk.nl

Programma 2016-2017


EERSTE PERIODE


Wedstrijddag 1 
20 augustus 
ACV - SC Genemuiden 
CSV Apeldoorn - AZSV 
Eemdijk - ASV Dronten 
Excelsior '31 - SDV Barneveld 
Flevo Boys - NSC Nijkerk 
SDC Putten - Oranje Nassau 
Sparta Nijkerk - DOVO 
Staphorst - Urk 

Wedstrijddag 2 
27 augustus 
ASV Dronten - Staphorst 
AZSV - SDC Putten 
DOVO - Eemdijk 
NSC Nijkerk - ACV 
Oranje Nassau - CSV Apeldoorn 
SC Genemuiden - Flevo Boys 
SDV Barneveld - Sparta Nijkerk 
Urk - Excelsior '31 

Wedstrijddag 3 
3 september 
ACV - SDV Barneveld 
CSV Apeldoorn - ASV Dronten 
Eemdijk - Staphorst 
Excelsior '31 - DOVO 
Flevo Boys - Sparta Nijkerk 
NSC Nijkerk - AZSV 
SC Genemuiden - Oranje Nassau 
SDC Putten - Urk 

Wedstrijddag 4 
10 september 
ASV Dronten - SDC Putten 
AZSV - ACV 
DOVO - CSV Apeldoorn 
Oranje Nassau - Flevo Boys 
SDV Barneveld - NSC Nijkerk 
Sparta Nijkerk - Eemdijk 
Staphorst - Excelsior '31 
Urk - SC Genemuiden 

Wedstrijddag 5 
17 september 
ACV - Eemdijk 
AZSV - SDV Barneveld 
CSV Apeldoorn - Excelsior '31 
Flevo Boys - DOVO 
NSC Nijkerk - Urk 
Oranje Nassau - Sparta Nijkerk 
SC Genemuiden - ASV Dronten 
SDC Putten - Staphorst 

Wedstrijddag 6 
24 september 
ASV Dronten - NSC Nijkerk 
DOVO - AZSV 
Eemdijk - Flevo Boys 
Excelsior '31 - ACV 
SDV Barneveld - SDC Putten 
Sparta Nijkerk - CSV Apeldoorn 
Staphorst - SC Genemuiden 
Urk - Oranje Nassau 

Wedstrijddag 7 
1 oktober 
ACV - Urk 
AZSV - Staphorst 
Flevo Boys - CSV Apeldoorn 
NSC Nijkerk - Excelsior '31 
Oranje Nassau - ASV Dronten 
SC Genemuiden - Sparta Nijkerk 
SDC Putten - Eemdijk 
SDV Barneveld - DOVO 

Wedstrijddag 8 
8 oktober 
ASV Dronten - AZSV 
CSV Apeldoorn - SDC Putten 
DOVO - SC Genemuiden 
Eemdijk - Oranje Nassau 
Excelsior '31 - Flevo Boys 
Sparta Nijkerk - NSC Nijkerk 
Staphorst - ACV 
Urk - SDV Barneveld 

Wedstrijddag 9 
15 oktober 
ACV - ASV Dronten 
AZSV - Sparta Nijkerk 
NSC Nijkerk - CSV Apeldoorn 
Oranje Nassau - DOVO 
SC Genemuiden - Eemdijk 
SDC Putten - Excelsior '31 
SDV Barneveld - Staphorst 
Urk - Flevo Boys 

Wedstrijddag 10 
29 oktober 
ASV Dronten - Urk 
CSV Apeldoorn - SC Genemuiden 
DOVO - NSC Nijkerk 
Eemdijk - SDV Barneveld 
Excelsior '31 - AZSV 
Flevo Boys - ACV 
Sparta Nijkerk - SDC Putten 
Staphorst - Oranje Nassau 

TWEEDE PERIODE


Wedstrijddag 11 
5 november 
ACV - Sparta Nijkerk 
AZSV - Urk 
CSV Apeldoorn - Eemdijk 
Flevo Boys - ASV Dronten 
NSC Nijkerk - Staphorst 
Oranje Nassau - Excelsior '31 
SC Genemuiden - SDV Barneveld 
SDC Putten - DOVO 

Wedstrijddag 12 
12 november 
ACV - SDC Putten 
ASV Dronten - DOVO 
AZSV - SC Genemuiden 
Excelsior '31 - Eemdijk 
NSC Nijkerk - Oranje Nassau 
SDV Barneveld - Flevo Boys 
Staphorst - CSV Apeldoorn 
Urk - Sparta Nijkerk 

Wedstrijddag 13 
26 november 
CSV Apeldoorn - SDV Barneveld 
DOVO - ACV 
Eemdijk - Urk 
Flevo Boys - Staphorst 
Oranje Nassau - AZSV 
SC Genemuiden - Excelsior '31 
SDC Putten - NSC Nijkerk 
Sparta Nijkerk - ASV Dronten 

Wedstrijddag 14 
3 december 
ACV - CSV Apeldoorn 
AZSV - Eemdijk 
Excelsior '31 - ASV Dronten 
NSC Nijkerk - SC Genemuiden 
SDC Putten - Flevo Boys 
SDV Barneveld - Oranje Nassau 
Staphorst - Sparta Nijkerk 
Urk - DOVO 

Wedstrijddag 15 
10 december 
ASV Dronten - SDV Barneveld 
CSV Apeldoorn - Urk 
DOVO - Staphorst 
Eemdijk - NSC Nijkerk 
Flevo Boys - AZSV 
Oranje Nassau - ACV 
SC Genemuiden - SDC Putten 
Sparta Nijkerk - Excelsior '31 

Wedstrijddag 16 
14 januari 
ASV Dronten - Eemdijk 
AZSV - CSV Apeldoorn 
DOVO - Sparta Nijkerk 
NSC Nijkerk - Flevo Boys 
Oranje Nassau - SDC Putten 
SC Genemuiden - ACV 
SDV Barneveld - Excelsior '31 
Urk - Staphorst 

Wedstrijddag 17 
21 januari 
ACV - NSC Nijkerk 
CSV Apeldoorn - Oranje Nassau 
Eemdijk - DOVO 
Excelsior '31 - Urk 
Flevo Boys - SC Genemuiden 
SDC Putten - AZSV 
Sparta Nijkerk - SDV Barneveld 
Staphorst - ASV Dronten 

Wedstrijddag 18 
28 januari 
ASV Dronten - CSV Apeldoorn 
AZSV - NSC Nijkerk 
DOVO - Excelsior '31 
Oranje Nassau - SC Genemuiden 
SDV Barneveld - ACV 
Sparta Nijkerk - Flevo Boys 
Staphorst - Eemdijk 
Urk - SDC Putten 

Wedstrijddag 19 
4 februari 
ACV - AZSV 
CSV Apeldoorn - DOVO 
Eemdijk - Sparta Nijkerk 
Excelsior '31 - Staphorst 
Flevo Boys - Oranje Nassau 
NSC Nijkerk - SDV Barneveld 
SC Genemuiden - Urk 
SDC Putten - ASV Dronten 

Wedstrijddag 20 
11 februari 
ASV Dronten - SC Genemuiden 
DOVO - Flevo Boys 
Eemdijk - ACV 
Excelsior '31 - CSV Apeldoorn 
SDV Barneveld - AZSV 
Sparta Nijkerk - Oranje Nassau 
Staphorst - SDC Putten 
Urk - NSC Nijkerk 

DERDE PERIODE


Wedstrijddag 21 
18 februari 
ACV - Excelsior '31 
AZSV - DOVO 
CSV Apeldoorn - Sparta Nijkerk 
Flevo Boys - Eemdijk 
NSC Nijkerk - ASV Dronten 
Oranje Nassau - Urk 
SC Genemuiden - Staphorst 
SDC Putten - SDV Barneveld 

Wedstrijddag 22 
11 maart 
ASV Dronten - Flevo Boys 
DOVO - SDC Putten 
Eemdijk - CSV Apeldoorn 
Excelsior '31 - Oranje Nassau 
SDV Barneveld - SC Genemuiden 
Sparta Nijkerk - ACV 
Staphorst - NSC Nijkerk 
Urk - AZSV 

Wedstrijddag 23 
18 maart 
ACV - Staphorst 
AZSV - ASV Dronten 
Flevo Boys - Excelsior '31 
NSC Nijkerk - Sparta Nijkerk 
Oranje Nassau - Eemdijk 
SC Genemuiden - DOVO 
SDC Putten - CSV Apeldoorn 
SDV Barneveld - Urk 

Wedstrijddag 24 
25 maart 
ASV Dronten - ACV 
CSV Apeldoorn - NSC Nijkerk 
DOVO - Oranje Nassau 
Eemdijk - SC Genemuiden 
Excelsior '31 - SDC Putten 
Flevo Boys - Urk 
Sparta Nijkerk - AZSV 
Staphorst - SDV Barneveld 

Wedstrijddag 25 
1 april 
ACV - Flevo Boys 
AZSV - Excelsior '31 
NSC Nijkerk - DOVO 
Oranje Nassau - Staphorst 
SC Genemuiden - CSV Apeldoorn 
SDC Putten - Sparta Nijkerk 
SDV Barneveld - Eemdijk 
Urk - ASV Dronten 

Wedstrijddag 26 
8 april 
ASV Dronten - Oranje Nassau 
CSV Apeldoorn - Flevo Boys 
DOVO - SDV Barneveld 
Eemdijk - SDC Putten 
Excelsior '31 - NSC Nijkerk 
Sparta Nijkerk - SC Genemuiden 
Staphorst - AZSV 
Urk - ACV 

Wedstrijddag 27 
22 april 
CSV Apeldoorn - Staphorst 
DOVO - ASV Dronten 
Eemdijk - Excelsior '31 
Flevo Boys - SDV Barneveld 
Oranje Nassau - NSC Nijkerk 
SC Genemuiden - AZSV 
SDC Putten - ACV 
Sparta Nijkerk - Urk 

Wedstrijddag 28 
29 april 
ACV - DOVO 
ASV Dronten - Sparta Nijkerk 
AZSV - Oranje Nassau 
Excelsior '31 - SC Genemuiden 
NSC Nijkerk - SDC Putten 
SDV Barneveld - CSV Apeldoorn 
Staphorst - Flevo Boys 
Urk - Eemdijk 

Wedstrijddag 29 
6 mei 
ASV Dronten - Excelsior '31 
CSV Apeldoorn - ACV 
DOVO - Urk 
Eemdijk - AZSV 
Flevo Boys - SDC Putten 
Oranje Nassau - SDV Barneveld 
SC Genemuiden - NSC Nijkerk 
Sparta Nijkerk - Staphorst 

Wedstrijddag 30 
13 mei 
ACV - Oranje Nassau 
AZSV - Flevo Boys 
Excelsior '31 - Sparta Nijkerk 
NSC Nijkerk - Eemdijk 
SDC Putten - SC Genemuiden 
SDV Barneveld - ASV Dronten 
Staphorst - DOVO 
Urk - CSV Apeldoorn