Nieuws

Jeugdopleiding levert weer 2 debutanten af

Een bijzonder moment gisteren voor twee jeugdspelers van NSC. Tijdens de wedstrijd van NSC Nijkerk 2 maakten Mike van de Poll en Jens Erbé hun officiële debuut.

Beide spelers komen uit de eigen jeugdopleiding en hebben de afgelopen jaren binnen de club hun stappen gezet. Met hun inzet op het trainingsveld en tijdens wedstrijden hebben zij zich ontwikkeld en vandaag volgde een mooie beloning: hun eerste minuten in het tweede elftal.

Het is altijd een speciaal moment wanneer spelers uit de jeugdopleiding de stap maken richting het seniorenvoetbal. Niet alleen voor de spelers zelf, maar ook voor de trainers, teamgenoten en iedereen binnen de club die bij hun ontwikkeling betrokken is geweest.

Het laat zien hoe belangrijk het is dat jonge spelers binnen de club de ruimte krijgen om te groeien, ervaring op te doen en zichzelf stap voor stap te verbeteren. Binnen de vereniging wordt hier dagelijks aan gewerkt door trainers, begeleiders en vrijwilligers die zich inzetten voor de ontwikkeling van spelers.

Lijkt het jou ook mooi om je als voetballer verder te ontwikkelen binnen een betrokken vereniging? Nieuwe spelers zijn altijd welkom bij NSC Nijkerk. Misschien zet jij in de toekomst ook wel die mooie stap richting het seniorenvoetbal.

Wij feliciteren Mike en Jens van harte met hun debuut voor NSC Nijkerk 2 en wensen hen veel succes in het vervolg van het seizoen.

Met sportieve groet,
NSC Nijkerk 2

 

Share

Comments are closed.